Sorted by kick off
TOP LEAGUES
LEAGUES
- < Back
- World (FIFA)
-
Europe (UEFA)
- Euro 2024
- Uefa Champions League
- Uefa Europa League
- Uefa Europa Conference League
- Uefa Nations League
- Euro 2020
- Uefa Cup
- Uefa Youth League
- Uefa U21 Championship
- Uefa Intertoto Cup
- Uefa Super Cup
- Uefa Cup Winners Cup
- Uefa U19 Championship
- Uefa U17 Championship
- Uefa Champions League Women
- Womens Euro 2025 Switzerland
- Womens Euro 2021 England
- Uefa U19 Championship Women
- Uefa U17 Championship Women
- Womens Euro 2017 Netherlands
- Euro 2016 France
- Womens Euro 2013 Sweden
- Euro 2012 Poland-ukraine
- Euro 2008 Austria-switzerland
- Euro 2004 Portugal
- Euro 2000 Belgium-netherlands
- Euro 1996 England
- Euro 1992 Sweden
- Euro 1988 West Germany
- Euro 1984 France
- Euro 1980 Italy
- Euro 1976 Yugoslavia
- Euro 1972 Belgium
- Euro 1968 Italy
- Euro 1964 Spain
- Euro 1960 France
- All
- South America (CONMEBOL)
-
England
- Premier League
- Championship
- League One
- League Two
- National League
- National League North & South
- Non League Premier
- Premier League 2 Div.1
- Premier League 2 Div.2
- U18 Premier League
- Womens Super League
- Fa Cup
- League Cup
- Football League Trophy
- Fa Trophy
- Fa Community Shield
- Fa Cup (WOMEN)
- League Cup (WOMEN)
- All
- Germany
- Spain
- France
- Italy
- Netherlands
- Afghanistan
- Africa (CAF)
- African Games
- Albania
- Algeria
- Andorra
- Angola
- Argentina
- Armenia
- Asia (AFC)
- Show More
02:00
H/T
H/T
SB
NOVORIZONTINO
11
MIRASSOL
10
1
1
1
1
04:00
SCH
GrD
BRAZIL
2
COLOMBIA
1
1.95
3.20
4.33
04:00
SCH
GrD
COSTA RICA
3
PARAGUAY
4
4.33
3.50
1.85
13:00
SCH
JL
YOKOHAMA F. MARINOS
12
SAGAN TOSU
18
1.65
4.50
4.50
14:00
SCH
CF
RANDERS FC
VIBORG
14:00
SCH
SLDB
SOKOL KAZAN
2
DINAMO BARNAUL
12
16:00
SCH
PL
FUTURE FC
6
BALADIYYAT AL-MEHALLA
16
16:00
SCH
1DW
ODD BALLKLUBB (W)
10
BODOE-GLIMT
3
18:00
SCH
MEIS
KALJU NOMME
3
PARNU JK VAPRUS
9
18:00
SCH
CUP
INTER TURKU
TPS
18:00
SCH
CF
AUSTRIA VIENNA
SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
18:00
SCH
CF
MSV DUISBURG
HIBERNIAN
18:00
SCH
VIRS
TUKUMS 2000-TSS
6
BFC DAUGAVPILS
4
18:30
SCH
CUP
EIF
KUPS
18:30
SCH
CUP
KPV
HAKA
19:00
SCH
PL
CERAMICA CLEOPATRA
10
ISMAILY SC
12
19:00
SCH
PL
PHARCO FC
15
ZAMALEK SC
8
19:00
SCH
YKKO
FCV
12
KLUBI-04
1
19:00
SCH
YKKO
OLS
4
VIFK
11
19:00
SCH
CUP
SJK
AC OULU
19:30
SCH
CF
DINAMO MOSCOW
FK PARTIZAN
20:00
SCH
MEIS
TALLINNA KALEV
5
KURESSAARE
7
20:00
SCH
CF
BANIK OSTRAVA
DUNDEE
20:00
SCH
ELIT
SANDEFJORD
16
TROMSO
14
2.38
3.40
2.88
20:00
SCH
TW
SANDVIKEN (W)
3
VALERENGA (W)
1
20:00
SCH
ES
ESKILSMINNE IF
4
BK OLYMPIC
12
20:00
SCH
CUP
GOTAHOLMS
IK GAUTHIOD
20:30
SCH
PL
SKALA
7
B68 TOFTIR
8
20:30
SCH
CF
GOMOS NORG
GRONINGEN
20:30
SCH
CF
NIEUWENHOORN
SPARTA ROTTERDAM
21:00
SCH
2D
HOTTUR HUGINN
9
KF FJALLABYGGDAR
12
22:15
SCH
2D
AEGIR
5
SELFOSS
1
22:15
SCH
2D
HAUKAR
6
THROTTUR VOGAR
7
22:15
SCH
2D
KFG GARDABAER
11
REYNIR S.
10
22:15
SCH
2D
KORMAKUR-HVOET
8
VIKINGUR OLAFSVIK
2
22:15
SCH
2D
VOLSUNGUR
3
FJARDABYGGD-LEIKNIR
4
22:30
SCH
CUP
VIKINGUR REYKJAVIK
STJARNAN
FULL TIME RESULT ONLY
02:00
FTR
ULT
A.C. CONNECTICUT
60
BLACKWATCH RUSH
76
Full Time Result Only
02:00
FTR
ULT
BOSTON BOLTS
36
BOSTON CITY FC
113
Full Time Result Only
02:00
FTR
ULT
BUFFALO
61
CLEVELAND FORCE SC
56
Full Time Result Only
02:00
FTR
ULT
CHARLOTTE EAGLES
70
SC UNITED BANTAMS
22
Full Time Result Only
02:00
FTR
ULT
KINGS HAMMER
109
TOLEDO VILLA
63
Full Time Result Only
02:30
FTR
ULT
ASHEVILLE CITY SC
7
ATHENS UNITED
106
Full Time Result Only
02:30
FTR
ULT
WEST CHESTER UNITED
48
FC LEHIGH VALLEY UNITED SONIC
124
Full Time Result Only
03:00
FTR
ULT
AHFC ROYALS
20
HILL COUNTRY LOBOS
117
Full Time Result Only
03:00
FTR
ULT
HATTIESBURG FC
84
BLUE GOOSE SC
116
Full Time Result Only
03:00
FTR
ULT
SOUTHERN SOCCER ACADEMY
66
EAST ATLANTA
77
Full Time Result Only
03:00
FTR
ULT
ST. CHARLES
40
DES MOINES MENACE
17
Full Time Result Only
03:30
FTR
ULT
BRAZOS VALLEY
68
HOUSTON
97
Full Time Result Only
03:30
FTR
ULT
PEORIA CITY
27
CHICAGO CITY SC
101
Full Time Result Only
04:00
FTR
ULT
UTAH AVALANCHE
81
UTAH UNITED
58
Full Time Result Only
05:00
FTR
ULT
UNITED PDX
47
OLY TOWN
78
Full Time Result Only
11:00
FTR
NNSW
EDGEWORTH EAGLES
4
BROADMEADOW MAGIC
2
Full Time Result Only
12:00
FTR
CF
YVERDON-SPORT FC
SAFP
Full Time Result Only
13:00
FTR
NSW
C. COAST MARINERS FC YOUTH
16
APIA LEICHHARDT TIG.
3
Full Time Result Only
13:00
FTR
NNSW
LAKE MACQUARIE CITY
12
NEWCASTLE OLYMPIC
7
Full Time Result Only
13:00
FTR
NNSW
NEW LAMBTON FC
10
ADAMSTOWN ROSEBUD
11
Full Time Result Only
13:00
FTR
NSWP
BONNYRIGG WH. EAGLES
11
RYDALMERE
12
Full Time Result Only
13:00
FTR
CF
FK MAKHACHKALA
FC ROSTOV
Full Time Result Only
16:00
FTR
GrC
LESOTHO
3
ANGOLA
1
Full Time Result Only
16:00
FTR
GrC
NAMIBIA
2
SEYCHELLES
4
Full Time Result Only
18:30
FTR
CF
AUSTRIA KLAGENFURT
FC HERMAGOR
Full Time Result Only
18:30
FTR
CF
FC LUGANO
AC BELLINZONA
Full Time Result Only
20:00
FTR
CF
PATRO MAASMECHELEN
ST TRUIDEN
Full Time Result Only
21:00
FTR
SDGr
MARACANA EC
7
ATLETICO CEARENSE
3
Full Time Result Only
22:00
FTR
ULT
NOVA FC
80
VIRGINIA MARAUDERS
112
Full Time Result Only
23:00
FTR
SB
GUALACEO SC
4
SAN ANTONIO
10
Full Time Result Only
23:00
FTR
SB
LEONES DEL NORTE
8
CUNIBURO
1
Full Time Result Only
23:00
FTR
SB
VARGAS TORRES
7
INDEPENDIENTE JUNIORS
2
Full Time Result Only
23:00
FTR
L2Gr
DEPORTIVO BINACIONAL
3
DEPORTIVO COOPSOL
8
Full Time Result Only
23:00
FTR
ULT
BLACK ROCK FC
123
WESTERN MASS. PIONEERS
9
Full Time Result Only
FINISHED GAMES
01:00
FIN
SDGr
IGUATU
2
TREZE
1
1
0
1
0
00:30
FIN
SB
GOIAS
5
AMERICA MINEIRO
3
0
0
2
1
23:00
POST
SA
CUIABA
14
JUVENTUDE
12
23:00
POST
SA
RED BULL BRAGANTINO
9
INTERNACIONAL
10
SCH: Scheduled
FIN: Finished
POST: Postponed
CANC: Cancelled
INT: Interrupted
BRK: Break Between Periods
H/T: Half Time
PEN: Penalty
Own: Own Goal
ET: Extra Time
ABD: Abandoned
Match Information
Live On TV
FTR: Full Time Result Only
HT: Half Time Score
FT: Full Time Score